Drukuj artykuł
housesepator Producencisepator Lista producentów wg branżsepator miodysepator P.P.H.U AMIZ Bożenna Pachnikbread_active_right

P.P.H.U AMIZ Bożenna Pachnik

Uczestnictwo w systemach jakości:


PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ OD:

2006 r.

Województwo:

Mazowieckie

Rodzaj działalności

 

Produkcja miodów pszczelich, pierzgi w miodzie, syropów ziołowych, soków owocowych, nalewek, win owocowych, miodolady mazowieckiej o smaku miętowym i imbirowym, piwa miodowego.

 

Info o producencie

 

Firma rodzinna, istnieje od 2006 r., ale pasieka jest w rodzinie od pięciu pokoleń. Wykorzystuje się stare sposoby hodowli, czyli jak najmniej ingerencji w pszczelą rodzinę, oraz z tradycyjnych receptur. W ofercie miody pszczele (w tym jako nowość miód fasolowy), pierzga w miodzie, syropy ziołowe, soki owocowe, nalewki i wina owocowe, pozyskiwane z naturalnych owoców i ziół, przygotowane na bazie miodu, według tradycyjnych metod. Miody pozyskiwane w pasiece po skrystalizowaniu są przekładane do słoików „na zimno", czyli bez dekrystalizacji.

Kilka lat temu firma zaczęła produkcję miodowego piwa mazowieckiego, które jako jedyne w Polsce jest warzone bez udziału zbóż. Od 2011 r. sprzedaje miodoladę mazowiecką o smaku miętowym i imbirowym - bezalkoholowe, miodowe napoje z naturalnymi wyciągami z ziół i owoców. Napój jest wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych.

 

Opis produktów

 

Miodolada mazowiecka o smaku miętowym i imbirowym - bezalkoholowy, miodowy napój z naturalnymi wyciągami z ziół i owoców.
Miodowe piwo mazowieckie - jako jedyne w Polsce jest warzone bez udziału zbóż.
Miody pszczele (w tym jako nowość miód fasolowy), pierzga w miodzie, syropy ziołowe, soki owocowe, nalewki i wina owocowe - pozyskiwane z naturalnych owoców i ziół, przygotowane na bazie miodu, według tradycyjnych metod.

 

Certyfikaty i nagrody

 

Miodolada mazowiecka - napój jest wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych.

 

Kontakt

 

ul. Polna 2

07-110 Grębków

Tel.: (25) 793 03 36

pachnik@op.pl


Zdjęcia