Drukuj artykuł
housesepator Producencisepator Lista producentów wg branżsepator wyroby piekarnicze i cukierniczesepator Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Żukowie k/Gdańskabread_active_right

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Żukowie k/Gdańska

Uczestnictwo w systemach jakości:


PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ OD:

1945 r.

Województwo:

Pomorskie

Status prawny

 

Gminna Spółdzielnia.

 

Rodzaj działalności

 

Produkcja wędlin wg starych receptur oraz tradycyjnego pieczywa.

 

Info o producencie

 

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Żukowie kieruje się strategią ukierunkowaną na współpracę z producentami rolnymi Gminy Żukowo i gmin ościennych. Jest jednym z większych podmiotów gospodarczych w Gminie, zatrudniających 140 pracowników. Kształci uczniów w zakresie praktycznej nauki w zawodach: rzeźnik-wędliniarz, piekarz, sprzedawca, kucharz małej gastronomi. Współpracuje z wieloma organizacjami i stowarzyszeniami działającymi na rzecz lokalnej społeczności, bierze udział w regionalnych i krajowych targach i wystawach.

 

Opis produktów

 

Stosowanie tradycyjnych metod i dobrej jakości surowców, sprawia, że produkty mają niepowtarzalne walory zapachowe i smakowe. Wielokrotne nagrody na targach i wystawach świadczą o zasadności użycia wyszukanych tradycyjnych receptur dla uzyskania tzw. swojskiego smaku.

 

Nagradzane wyroby

 

Kiełbasa Raduńska, Kiełbasa Chłopska, Wędzonka Tradycyjna,  Wędzonka z Komina Żukowska, Kiełbasa Swojska, Chleb pytlowy z dynią.

 

Informacje o sprzedaży


GS w Żukowie posiada m.in.: masarnię, piekarnię, bar, targowisko oraz 7 sklepów spożywczych.

 

Kontakt

 

ul. Gdańska 38

83-330 Żukowo
Tel.: 58-681-84-61 do 63
Fax: 58-681-85-92 
NIP: 589-000-96-11

gs-zukowo@gs-zukowo.pl

www.gs-zukowo.pl


Zdjęcia