Drukuj artykuł
housesepator Producencisepator Lista producentów wg branżsepator wyroby piekarnicze i cukierniczesepator Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Szadkubread_active_right

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Szadku

Uczestnictwo w systemach jakości:


PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ OD:

1945 r.

Województwo:

Łódzkie

Status prawny

 

Gminna Spółdzielnia.

 

Rodzaj działalności

 

Działalność wielokierunkowa: handel detaliczny artykułami spożywczymi, produkcja i sprzedaż mieszanek paszowych, produkcja wyrobów piekarniczo - cukierniczych i wędliniarskich.

 

Info o producencie

 

GS powstała w 1945 r. Prowadzi działalność wielokierunkową: handel detaliczny artykułami spożywczymi, produkcję i sprzedaż mieszanek paszowych, jest także znanym i bardzo cenionym producentem wyrobów piekarniczo - cukierniczych i wędliniarskich. Produkcja pieczywa oparta jest na starych i sprawdzonych recepturach pochodzących z lat 50. Wypiek odbywa się metodą tradycyjną w piecu piekarskim opalanym węglem i drewnem. Produkcja ciasta oparta jest na kwasie uzyskiwanym metodą fermentacji wielofazowej i mąkach najwyższej jakości. Formowanie i fermentacja bochnów o różnych kształtach odbywa się na deskach, w koszyczkach i formach. Za niepowtarzalny smak tych wyrobów jest od kilku lat nominowania i nagradzania tytułem „Polski Producent Żywności". W latach 2009 - 2010 otrzymała nagrodę Orła Agrobiznesu i Orła Agrobiznesu Grand Prix. W 2012 r. otrzymała znak „Jakość Tradycja" za chleb żytni szadkowski.

 

Certyfikaty i nagrody

 

W 2012 r. znak „Jakość Tradycja" otrzymał chleb żytni szadkowski.

Od kilku lat Spółdzielnia nominowania jest i nagradzania tytułem „Polski Producent Żywności".
W latach 2009 - 2010 otrzymała nagrodę Orła Agrobiznesu i Orła Agrobiznesu Grand Prix.

 

Kontakt

 

ul. Rynek 24

98-240 Szadek

Tel:./faks: (43) 8215110
E-mail: gsszadek@post.pl

www.gsszadek.pl/piekarnia


Zdjęcia