Drukuj artykuł
housesepator Producencisepator Lista producentów wg branżsepator mięso i przetworysepator Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Żukowiebread_active_right

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Żukowie

Uczestnictwo w systemach jakości:


PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ OD:

1945 r.

Województwo:

Pomorskie

Rodzaj działalności

 

Producent pieczywa (chleb mieszany pszenno - żytni według tradycyjnej receptury) oraz wędlin wytwarzanych według starych receptur. Prowadzi również działalność handlową.

 

Info o producencie

 

Istnieje od 1945 r. Prowadzi działalność handlową w dziewięciu sklepach i trzech składach budowlanych. Jest producentem pieczywa (chleb mieszany pszenno - żytni według tradycyjnej receptury) oraz wędlin. Wyroby wędliniarskie są wytwarzane według starych receptur i mają niepowtarzalne walory smakowe. Produkcja zarówno wędlin, jak pieczywa odbywa się z pełnym przestrzeganiem systemu zapewnienia jakości zdrowotnej żywności HACCP i zarządzania jakością ISO 9001. GS w Żukowie zdobyła wiele nagród na targach i wystawach, m.in. na Polagra-Food za kiełbasę raduńską, kiełbasę chłopską, wędzonkę tradycyjną, wędzonkę z komina żukowską, kiełbasę swojską, a także chleb pszenno-żytni - podpłomyk św. Norberta.

 

Certyfikaty i nagrody

 

Produkcja wędlin i pieczywa odbywa się z pełnym przestrzeganiem systemu zapewnienia jakości zdrowotnej żywności HACCP i zarządzania jakością ISO 9001.

GS w Żukowie zdobyła wiele nagród na targach i wystawach, m.in. na Polagra-Food za kiełbasę raduńską, kiełbasę chłopską, wędzonkę tradycyjną, wędzonkę z komina żukowską, kiełbasę swojską, a także chleb pszenno-żytni - podpłomyk św. Norberta.

 

Kontakt

 

GS „Samopomoc Chłopska"

ul. Gdańska 38

83-330 Żukowo

Tel.: 58 681-84-61 do 63, fax 58 681-85-92

e-mail: gs-zukowo@gs-zukowo.pl

www.gs-zukowo.pl


Zdjęcia