Drukuj artykuł

ZPM „Galicja”

Uczestnictwo w systemach jakości:


Województwo:

Dolnośląskie

Rodzaj działalności

 

Produkcja tradycyjnych wędlin wytwarzanych bez polepszaczy smaku i środków konserwujących.

 

Info o producencie

 

Zakład przetwórstwa mięsnego „Galicja" Marii i Zenona Matusiewiczów. Zajmuje się produkcją tradycyjnych w wędlin wytwarzanych bez polepszaczy smaku i środków konserwujących. Firma powstała w Niemczy po drugiej wojnie. Pani Maria przyjechała z Galicji, pan Zenon z Wołynia, zabierając ze sobą utrwaloną przez pokolenia pamięć wołyńskiego smaku i umiejętność wyrobu wędlin. Produkty z „Galicji": słonina marynowana z Niemczy, mięso w kawałkach niemczańskie domowe, przysmak wołyński z Niemczy, kiełbasa galicjanka z Niemczy, szynka niemczańska, kiełbasa wołyńska - mają znak „Jakość Tradycja" oraz są wpisane są na Listę Produktów Tradycyjnych.

 

Certyfikaty i nagrody

 

Znak „Jakość Tradycja" mają: słonina marynowana z Niemczy, mięso w kawałkach niemczańskie domowe, przysmak wołyński z Niemczy, kiełbasa galicjanka z Niemczy, szynka niemczańska, kiełbasa wołyńska. 
Na Listę Produktów Tradycyjnych wpisane są: słonina marynowana z Niemczy, mięso w kawałkach niemczańskie domowe, przysmak wołyński z Niemczy, kiełbasa galicjanka z Niemczy, szynka niemczańska, kiełbasa wołyńska.

 

Kontakt

 

ul. Ogrodowa 6

58-230 Niemcza

Tel.: 748 376 926


Zdjęcia