Drukuj artykuł

Bacówka Towary Tradycyjne

Uczestnictwo w systemach jakości:


Województwo:

Małopolskie

Status prawny

 

Spółka komandytowa.

 

Rodzaj działalności

 

Produkcja wędlin w firmowej masarni oraz domowe, ręcznie robione pierogi, krokiety, naleśniki i przetwory prosto ze spiżarni, produkty bezglutenowe.

 

Info o producencie

 

Wędliny produkowane w firmowej masarni w wiosce Rajbrot dostępne są w sklepach firmowych i franczyzowych pod szyldem Bacówka Towary Tradycyjne oraz w dobrych sklepach i delikatesach. Firma oferuje wędliny z tradycyjnej wędzarni, domowe, ręcznie robione pierogi, krokiety, naleśniki i przetwory prosto ze spiżarni. Przygotowywane są według starych, dobrze sprawdzonych receptur. W ofercie także produkty bezglutenowe, oznaczone specjalnym znakiem. Produkty „Bacówki" są zdobywcami prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak m.in. „Perła 2011" w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" za szynkę długo dojrzewającą „brawuś z kómory" oraz I miejsce za pasztet z dziczyzny Premium.

 

Opis produktów

 

W ofercie znajdziemy: wędliny z tradycyjnej wędzarni, domowe, ręcznie robione pierogi, krokiety, naleśniki, przetwory prosto ze spiżarni, produkty bezglutenowe.

 

Nagradzane wyroby

 

Szynka długo dojrzewająca "brawuś z kómory" - „Perła 2011" w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów".
Pasztet z dziczyzny Premium - „Perła 2012" w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów".

 

Kontakt

 

32-725 Rajbrot 470

Biuro handlowe:

Ul. Armii Krajowej 19

30-150 Kraków

Tel.: 12 639 58 86

fax.: 12 369 58 87

www.bacowkatowary.pl


Zdjęcia